אודות - כלי מטבח - סולתם רדד

סולתם רדדסולתם רדד

 

 

למעלה מ 65 שנים שסולתם רדד מעטרת את בתי ישראל, בכלי מטבח (בישול, אפיה) כלי שולחן והגשה (סכו"ם, כלים) וכל השנים הללו אנחנו מקפידים על חומרי גלם איכותיים ביותר ,תהליכי הייצור והמוצר הסופי ומאידך אנו מקפידים להוביל את השוק בחדשנות, יצירתיות ונועזות עיצובית מתוך הבנת השינויים במטבח, בתרבות הבישול ובהרגלי האכילה, וזאת במטרה להקל על העמלים במטבח ולהנעים את זמנם.

 

מוצרי סולתם רדד מלווים את הצרכן הישראלי עוד מלפני קום המדינה, אנחנו היינו אתכם ברגעים הקריטיים ביותר בשמחות הגדולות ביותר ואין בית בישראל שלא ניתן למצוא בו את מוצרי החברה, כולנו גדלנו על הדייסה  שבושלה בקלחות של סולתם, כולנו אכלנו בסכו"ם לילדים שייוצר במפעלי רדד, החברה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מההווי הישראלי ועל כך גאוותנו.

 

לקראת החג אנו משיקים קולקציית כלים חדשה, מעוצבת וצבעונית, כמו תמיד אנו ממשיכים להתחדש ולהפתיע ולאחרונה השקנו סדרות מוצרים חדשות מבית ,Maxwell & Williams  כמו גם סדרת כלים מזכוכית לאפיה ולאחסון מבית  Anchor Hocking  האמריקאי.

 

לסדרות הסירים המפורסמות של סולתם נוספו דגמים חדשים צבעוניים ואיכותיים וסדרת סירים מיציקת אלומניום בציפוי קרמי ייחודי אשר פותח על ידנו המאפשר בישול בריאתי ואיכותי.  הסכו"ם מבית רדד מממלא תפקיד חשוב בעריכת השולחן כבר למעלה משבעים שנה, השנה הרחבנו את המגוון והוספנו דגמים חדשים בעלי ידיות צבעוניות ואיכותיות אשר עוצבו עבורנו ע"י מיטב המעצבים בעולם.

 

כמותג מוביל בעל שם עולמי מקפידה סולתם רדד להתחדש ולהרחיב את מגוון מוצריה תוך הקפדה על עיצוב ואיכות בלתי מתפשרת, לכן הוספנו השנה למגוון מוצרינו כלי אוכל מזכוכית צבעונית ומערכות אוכל מפורצלן איכותי בדגמים מרהיבים.

 

מאז ומתמיד הקפידה סולתם רדד לגלות מעורבות חברתית וסביבתית,העולם שלנו חשוב לכולנו ועלינו להקפיד ולשמור עליו נקי ולהפחית את זיהום הסביבה, על כך אנו מקפידים בייצור מוצרינו והשנה הגדלנו ועשינו והשקנו קווי מוצרים ידידותיים לסביבה כגון: כלי מטבח והגשה מבמבוק, כלי בישול בעלי ציפוי קרמי ידידותי לסביבה וכלי בישול מקרמיקה בציפוי מינרל חסין אש המאפשר בישול ישירות על הכיריים ללא עזרים מבודדים.

 

 

רשת חנויות סולתם רדד התרחבה השנה ומונה כיום 17 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ, בשנת 2015 מתוכננות להיפתח עוד 6 חנויות נוספות.

 

כמותג מוביל, בנתה סולתם רדד מרכז לוגיסטי חדש ומודרני המאכסן בתוכו את המגוון הענק המונה אלפים רבים של פריטים ומאפשר לנו לתת מענה הולם לדרישות השוק בכל הקשור לאספקה מהירה ויעילה, יכולת לוגיסטית זו מאפשרת לנו להגיע לכל נקודה בישראל במהירות שיא.

 

כמותג מוביל בעל שם עולמי משקיעה סולתם רדד את מיטב המאמצים ומגייסת את מיטב אנשי המקצוע והמעצבים על מנת לפתח מוצרים חדשים  ולמצוא את מקורות רכש הטובים ביותר העומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר וכל זאת על מנת להביא ללקוחותינו הנאמנים את המוצר הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. איכות היא מילת המפתח במוצרי סולתם רדד, עליו לעולם לא נתפשר.

 

 

כמותג וכיצרן מוביל אנו מקפידים על איכות בלתי מתפשרת למוצרינו, הקפדה זאת אפשרה לנו להעניק  מאז ומתמיד אחריות רחבה לכל מוצרינו, מעבדת השירות של החברה אשר מעניקה שירות יום יומי לכלל לקוחתנו המרוצים.

 

 

Ivision
אתר זה נבנה ע"י Ivision - מערכת ניהול תוכן | קידום אתרים בגוגל